Внеклассные занятия
РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ
Графік проведення І етапу всеукраїнських олімпіад
Предмет | Дата проведення | Початок роботи | Кабінет | Члени журі |
Математика | 07.10.13 | 14.30 | Каб. 37-38 | Макєєва А.В., Гордєєва Л.В., Ногіна Т.О., Качалова Р.Г., Родіонова Г.С. |
Історія | 08.10.13 | 14.30 | Каб. 22, 24 | Александрова О.А., Виборная Є.В., Морозова О.В. |
Правознавство | 11.10.13 | 14.30 | Каб. 22, 24 | Александрова О.А., Виборная Є.В., Морозова О.В. |
Українська мова та література | 10.10.13 | 14.30 | Каб. 30-31 | Хомусяк Л.М., Покатілова Ю.М., Головня А.Б. Корсун А.В |
Світова література | 14.10.13 | 14.30 | Каб. 30-31 | Хомусяк Л.М., Покатілова Ю.М., Головня А.Б. Корсун А.В |
Біологія та екологія | 09.10.13 | 14.30 | Каб. 20-21 | Грицькевич Н.С., Лашина Т.П., Дворнікова В.О. |
Англійська мова | 14.10.13 | 14.30 | Каб. 25-26 | Нос Н.М., Бєднягіна С.П., Березовська О.Х., Тумко О.О. |
Російська мова | 18.10.13 | 14.30 | Каб. 26-27 | Єрошенко Л.П., Маркоїдзе Т.Л., Кравченко В.А. |
Географія | 16.10.13 | 14.30 | Каб. 36-37 | Грицькевич Н.С., Лашина Т.П., Дворнікова В.О. |
Економіка | 15.10.13 | 14.30 |
| Макєєва А.В., Гордєєва Л.В., Ногіна Т.О., Качалова Р.Г., Родіонова Г.С. |
Інформатика, ІКТ | 18.10.13 | 14.30 |
| Макєєва А.В., Гордєєва Л.В., Ногіна Т.О., Качалова Р.Г., Родіонова Г.С. |
Трудове навчання | 22.10.13 | 14.30 |
| Родіонова Г.С., Руднєва І.О. |
Хімія | 25.10.13 | 14.30 |
| Грицькевич Н.С., Лашина Т.П., Дворнікова В.О., Панкова Н.М. |
Фізична культура | 23.10.13 | 14.30 |
| Дворнікова В.О., Рябоконь І.В., Сироєдов В.А., Щербіна Є.М. |
Педагогіка та психологія | 24.10.13 | 14.30 |
| Яковлєва М.Д., Єрошенко Л.П. |
Фізика та астрономія | 29.10.13 | 14.30 |
| Макєєва А.В., Гордєєва Л.В., Ногіна Т.О., Качалова Р.Г., Родіонова Г.С. |
Склад організаційного комітету:
Голова- Александрова О.А., заступник директора з НВР
Члени:
Сидоренко О.П., учитель української мови та літератури,
Ногіна Т.О., учитель математики.
Склад апеляційної комісії:
Голова – Дворнікова В.О., заступник директора з НВР.
Члени:
Муращенко В.Г., керівник МО вчителів початкових класів,
Хомусяк Л.М., керівник МО вчителів суспільно-гуманіторних дисциплін,
Гордєєва Л.В., керівник МО вчителів природничо-математичних дисціплін, Рябоконь І.В., керівник МО технолого-оздоровчих дисциплін.
Голова журі – Труфанова Л.М., заступник директора з НВР.